Güvenlik konteyneri

Güvenlik konteyner,güvenlik konteyneri 2 güvenlik personeli,4 güvenlik personeli,8 güvenlik personeli olmak üzere istenilen renk model ve ölçülerinde üretilebilir.Güvenlik ve bekçi konteyneri,şık estetik ve rahat kullanim alanı ile personelin görüş pozisyonu baz alınarak üretilmektedir.

Güvenlik konteyner icersinde personel için soyunma dolapları,mutfak isteğe bağlı alaturka wc,ranza sistemi opsiyonel kullanilabilme imkanı,güvenlik konteyneri her türlü hava şartlarına uygun dizayn edilmesi ile güvenlik personelinin her türlü zorlu hava koşullarında görevin ifasini kolaylaştırır.Prefabrik güvenlik kulübesi personelin rahat kullanım alanı dışında estetik görünümü ile konumlandırildığı mevkide görsel olarak göze daha hoş gözükmektedir.

Prefabrik güvenlik konteyneri

Güvenlik konteyneri mi Mobo Kabin mi

Güvenlik konteyner ile guvenlik için kullanılan Mobo kabin arasinda farklar mevcuttur,güvenlik konteyneri,güvenlik mobo kabine göre daha şık ve konforlu ve kullanım alanı olarak daha iyidir.güvenlik kabini olarak piyasada sunulan mobo kabinler kullanım alanları çok dar olduğu için personelin rahat gözetleme yapma ve odaklanmasini etkilemektedir.Güvenlik konteyneri ise çok sayıda güvenlik personelinin,birlikte görevlendirilmesinde kullanım olarak daha uygundur.

Güvenlik mobo kabini ise 1 veya 2 personelin görevlendirilmesine uygundur.Güvenlik mobo kabini genel olarak giriş alanların da tercih edilen Mobo kabin dir.Güvenlik konteyner ile güvenlik kabini seçiminde dar alanlarda güvenlik Mobo kabini tercih edilmektedir.

Projenize uygun güvenlik konteyneri seçimlerinde,firmamizdan danışmanlık alabilirsiniz.Konusunda uzman ekiplerimiz ile projenizde kullanacağınız güvenlik konteyneri çözümüne ücretsiz olarak aldığınız danışmanlık ile kolayca ulaşmak için hemen teklif alın .

Mobo kabin kullanım alanları

Mobo kabin,farklı alanlarda farklı amaçlara göre kullanım alani sunmaktadır.Mobo kabin büfe,bilet satış, İnşaat alanında bekçi kulübesi olarak kullanılmaktadır.

Etiketler: güvenlik konteyneri,mobo kabin,mobo güvenlik konteyneri,bekçi kulübesi,güvenlik kabini, güvenlik kulübesi